KAYMAKAMÖZ, 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ
MÜNASEBETİYLE HAZIRLANAN PROGRAMA KATILDI
 
Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünü ve Şehitleri Anma günü münasebetiyle İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen programa  İlçemiz Kaymakamı Zafer ÖZ, İlçe Belediye Başkanı Turgut DEVECİOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, daire amirleri, şehit yakınları, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
          Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan salon programı Honaz Çok Programlı Lisesi Müdürü Muhammettin KIRLI tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti.
 
         Yapılan konuşmanın ardından Honaz Çok Programlı Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan 18 Mart Şehitleri Anma günü programında oratoryo gösterisi yer aldı. Öğretmen ve öğrencilerin performansı programa katılan katılımcıları duygulandırırken uzun süre alkışlandı.
 
Programda Çanakkale Zaferi’nin 103’inci yıldönümünü ve Şehitleri Anma günü nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi.
 
            İlçemiz Kaymakamı Sayın ÖZ ve beraberindekiler sahneye çıkarak programı hazırlayan öğretmen ve öğrencilerini tebrik ettiler.