HONAZ’IN ŞAMPİYONLARINDAN KAYMAKAM ÖZ’E ZİYARET
                        Honaz Adil Akan Ortaokulu’nun öğrencileri, bu yıl girdikleri birçok turnuvadan aldıkları kupa ve madalyalarla büyük gurur yaşattılar. Futsal, atletizm ve voleybol alanında kupa ve madalyaları alan öğrenciler Honaz Kaymakamı Sayın Zafer ÖZ’ü ziyaret etti.
                        Adil Akan Ortaokulu’nun spor alanında son yıllarda elde ettiği başarı giderek artıyor. Beden Eğitim öğretmenleri Ünal UÇAR ve Serkan BÜLBÜL’ün gözetiminde futsal, voleybol, atletizm, bocce gibi birçok alanda turnuvalara katılan öğrencilerin elde ettiği başarı dikkat çekiyor. Bu yıl voleybol alanında namaglup şampiyon olan ve Denizli’yi bölge turnuvalarında temsil eden küçük kızlar voleybol takımı grubunda 2. oldu. Denizli şampiyonu olarak kupaları ve madalyaları toplayan voleybolcu kızlar gelecek yıl için de tecrübe kazanmış oldu.
                        Puanlı atletizm alanında da başarılı olan sporcu öğrenciler burada da büyük başarı göstererek Denizli’yi Antalya’da temsil etmeye hak kazandı. Yıldız kızlar futsal takımı da şampiyonluğu kıl payı kaçırarak 2. oldu ve Denizli’yi Kütahya’da temsil etti. Alınan kupa ve madalyalar okulda büyük sevinçle karşılanırken, öğretmen ve öğrenciler Honaz Kaymakamı Sayın Zafer Öz’ü makamında ziyaret etti.
                        Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DURAN, Okul Müdürü Dursun PEKTAŞ, Okul-Aile Birliği Başkanı Saim İNCEKARA, Beden Eğitimi Öğretmeni Ünal UÇAR ve başarılı öğrenciler katıldı. Ziyaretten ve başarılardan dolayı mutlu olduğunu belirten Sayın Öz, ‘’ Honaz ilçemizin adını böylesine güzel organizasyonlarda duyurduğunuz için hepinizi tebrik ederim. Bu başarılarınızın önemi her geçen yıl daha iyi anlaşılacaktır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizin gibi başarılı öğrencilerimize her zaman destek vereceğiz’’dedi.
                       Sayın Zafer ÖZ daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.