HONAZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN MÜZİK ŞÖLENİ
        2017-2018 Eğitim Öğretim yılı birinci kanaat dönemi İlçe Kaymakamımız Sayın Zafer ÖZ’ün koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarımızda görevyapan müzik öğretmenlerinin özverili çalışmaları ile gerçekleştirilen müzik programı ile tamamlandı.
        Programda okullarımızdan altmış üç öğrenci, altı müzik öğretmenimizin rehberliğindegörev aldı. Öğrencilerimizin gitar ve flüt koroları, perküsyon gösterileri ve işaret dili ile şarkılara eşlik edilmesi ve öğrencilerimizin solo performansları dinleyiciler tarafından büyük takdirle karşılandı. Müzik öğretmenlerimizin seslendirdiği şarkılar dinleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
        Sunuculuğunu Adil Akan Ortaokulu Matematik Öğretmeni Özlem ÖZKAN gerçekleştirdiği programda Adil Akan Ortaokulu Müzik Öğretmeni Ayşe Füsun UYANIK, Honaz Çok Programlı Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Gamze SEÇKİN, Kaklık Ortaokulu Müzik Öğretmeni Seçil BACAKLI, Honaz Belediyesi Ortaokulu Müzik ÖğretmeniKemal GÜLTEN, Himmet-Nimet Özçelik Anadolu Lisesi Müzik ÖğretmeniMustafa TUNCA ve Kocabaş Atatürk Ortaokulu Müzik ÖğretmeniTahir ÇETİN görev aldı.
        Program sonunda İlçe Kaymakamı Zafer ÖZ söz alarak programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Öğretmen ve öğrencileri bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti. Öğrencilerimizin sanat, spor ve kültürel faaliyetlere katılmalarının çok önemli olduğunu belirten ilçe Kaymakamı Zafer ÖZ, ikinci dönem bu tür çalışmaların aratarak devam ettirilmesi talimatını verdi. Yapılacak olan faaliyetlere Kaymakamlık olarak her türlü desteğin verileceğini belirtti.